Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze?
Strona internetowa to Twoja wirtualna wizytówka. Od pierwszego wrażenia, jakie zrobi, zależało będzie, czy użytkownik, który właśnie na nią trafił, zakocha się w niej i pozostanie dłuższy czas, lub zamknie okno przeglądarki.
Soczysty projekt graficzny
W ofercie dostępna jest także grafika reklamowa na potrzeby poligrafii oraz internetu. Dzięki atrakcyjnej kreacji graficznej Twoja Firma także odniesie sukces. Zadbaj o wizerunek już dziś.

Zareklamuj swoją stronę internetową

Stań się od dziś widoczny dla wielu użytkowników sieci internet. Jest możliwa także współpraca w zakresie reklamy Twojej strony internetowej w sieci poprzez t.zw. "marketing internetowy" w wyszukiwarce Google. To Ty decydujesz jaka będzie Twoja miesięczna stawka za pozycjonowanie strony. Kliencie sam ustalasz odpowiednie słowa kluczowe, a specjalista SEO przygotowuje wycenę. Cena zależy od stopnia skomplikowania danej frazy. Wiemy doskonale, że konkurencja nie śpi i podobnie jak my dba o swój wizerunek w sieci i promocję. To właśnie od konkurencji zależy nasza promocja w internecie. Jak wiadomo oprócz fraz trudnych są także frazy łatwiejsze, na które także jesteśmy w stanie sprzedać dany towar czy usługę. Pozycjoner analizuje stopień skomplikowania fraz i podaję Państwu wycenę. Zapraszam do współpracy Aloc.pl

Kontakt

ALOC
tel. 784 224 202
e-mail: kontakt@aloc.pl

www.aloc.pl

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r weszły w życie nowe przepisy RODO, dotyczące informowania użytkowników o przetwarzaniu danych osobowych przez strony internetowe.

Informujemy także, że ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej informacji zawiera się w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję