784 224 202
kontakt@aloc.pl
Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze?
Strona internetowa to Twoja wirtualna wizytówka. Od pierwszego wrażenia, jakie zrobi, zależało będzie, czy użytkownik, który właśnie na nią trafił, zakocha się w niej i pozostanie dłuższy czas, lub zamknie okno przeglądarki.
Soczysty projekt graficzny
W ofercie dostępna jest także grafika reklamowa na potrzeby poligrafii oraz internetu. Dzięki atrakcyjnej kreacji graficznej Twoja Firma także odniesie sukces. Zadbaj o wizerunek już dziś.

Zareklamuj swoją stronę internetową oraz traf do większej grupy odbiorców

Stań się od dziś widoczny dla wielu użytkowników sieci internetowej poprzez wyszukiwarkę stron www. Drogi Kliencie. To właśnie dzięki wyszukiwarce internetowej min. Google, potencjalny użytkownik Internetu trafia na Twoją stronę, aby przejrzeć ofertę, którą przygotowałeś.

Nasza firma umożliwia także Państwu dłuższą współpracę w zakresie reklamy strony www w sieci poprzez t.zw. "marketing internetowy" w wyszukiwarce Google. Klient decyduje jaka będzie miesięczna stawka za pozycjonowanie strony. Za raz po ukończeniu strony internetowej, która jest tylko wizytówką i prezentacją ofertową możemy przygotować dla Pańtwa wycenę dotycząca kwestii promocji. Kliencie sam ustalasz odpowiednie słowa kluczowe, a nasz specjalista SEO przygotowuje wycenę na podstawie przeprowadzonej analizy.

Współpracujemy z doświadczonymi pozycjonerami. Promujemy także sklepy internetowe oraz większe serwisy typu portale.

Zgodnie z RODO, informujemy o przetwarzaniu danych osobowych na naszej stronie. Zapoznaj się z Polityką prywatności.